loading...
سایت سرگرمی تودرتو | کسب درآمد بالا | tudartu
محصولات پر فروش
محصولات ویژه
آخرین ارسال های انجمن
رضا بازدید : 1028 چهارشنبه 09 اسفند 1391 نظرات (0)

 

شروع يک رابطه جديد هميشه بهترين قسمت آن است. آن شور و هيجان اوليه هيچوقت تکرار نخواهد شد. اما آيا مي‌توانيد کاري کنيد که آن شور و شوق را براي هميشه نگه داريد؟ آيا مي‌توانيد کاري کنيد که هر روزي که مي‌گذرد بيشتر دوستتان داشته باشد؟ چطور مي‌توانيد کاري کنيد که هميشه به شما فکر کند؟

مردها تک‌بعدي‌تر از زن‌ها هستند. يا شايد هم چيزها را آنطور که ما مي‌بينيم نمي‌بينند. در زندگي مردها هر موقعيت نمي‌تواند ميليون‌ها جايگزين يکسان داشته باشد. براي آنها، زنگ نزدن شما خيلي ساده به اين معني است که سرتان شلوغ است و هيچ وقت تصور نخواهد کرد که علاقه‌اي به او نداريد. بنابراين کار شما اين است که او را مجذوب خود نگه داريد و کاري کنيد که هميشه شما را بخواهد.

با چه سلاحي؟ با اعتمادبه‌نفس و کنترل تان. ما به شما مي‌گوييم چطور او را بدون هيچ تلاشي مجذوب خودتان نگه داريد.

1- سر خود را شلوغ کنيد: هيچ وقت نبايد طوري نشان دهيد که انگار نشسته‌ايد کنار تلفن و منتظر زنگ او هستيد، حتي اگر واقعاً اينطور باشد! براي اينکه حواستان را پرت کنيد، بيرون برويد، با دوستانتان معاشرت کنيد، سرگرمي براي خود داشته باشيد. و دقت کنيد که حتماً او از فعاليت‌هاي شما باخبر باشد و بداند که سرتان شلوغ است. اين کار نه تنها او را مجذوب شما نگه مي‌دارد، باعث مي‌شود وقتي براي او وقت مي‌گذاريد کلي متشکرتان باشد!

2- هيچ وقت نشان ندهيد که اذيت مي‌شويد: بزرگترين اشتباهي که اکثر خانم‌ها مرتکب مي‌شوند اين است که مدام شکايت مي‌کنند که «چرا ديشبديروزفلان موقع به من زنگ نزدي؟» اينجور سوال‌ها به جاي اينکه باعث شود بيشتر دوستتان داشته باشد، فقط او را دورتر مي‌کند. اينکه بگوييد، «قبلاًها اينکار را مي‌کردي» حتي اوضاع را بدتر هم مي‌کند. يادتان باشد، مردها از سوال و جواب کردن در رابطه متنفر هستند.

در ابتداي هر رابطه، شور و هيجان در بالاترين حد است و اين باعث مي‌شود هميشه دنبالتان باشد. اما رابطه هم مثل هر چيز ديگري پيش مي‌رود و به مرحله‌اي مي‌رسد که هر دوي شما با هم راحت‌تر مي‌شويد و اين يعني لازم نيست ديگر هر چند ساعت يکبار به هم زنگ بزنيد تا احساس کنيد هم را دوست داريد.

3- احساس خوبي نسبت به خودتان داشته باشيد: اگر مي‌خواهيد بدانيد که چطور او را هميشه مجذوب خودتان نگه داريد، لباسي بپوشيد که خودتان از آن خيلي خوشتان مي‌آيد و احساس مي‌کنيد جذاب مي‌شويد. وقتي خودتان احساس جذاب بودن کنيد، مطمئن باشيد در ظاهرتان تاثير مي‌گذارد.

4- به ظاهرتان توجه کنيد: شايد سطحي به نظر برسد اما براي گذاشتن اولين تاثير يا تاثيرات بر روي طرف‌مقابل الزامي است. خيلي بايد از رابطه‌تان بگذرد تا بگذاريد شما را در لباسي معمولي ببيند.

5- پيش‌قدم شويد: سرسخت بودن را فراموش کنيد و خيلي وقت‌ها خودتان پيش‌قدم شويد. اما نبايد اين کار را هميشه تکرار کنيد. براي اينکه او را هميشه مجذوب خودتان نگه داريد، بايد علايق او را در نهايت نگه داريد.

6- به غريزه‌اش رسيدگي کنيد: اين کاملاً بديهي است. با تحسين کردن او، چه از ظاهرش و چه از شخصيتش، ايجاد ارتباط چشمي و نگاه‌هاي نافذ، احساساتش را شکوفا کنيد. ممکن است مردي به شما بگويد که به کمي فضا نياز دارد و اينکه دوست دارد بدون اينکه به نامزدش فکر کند، زماني را به خود و دوستان هم‌جنس خود اختصاص دهد اما اين هميشه درست نيست. مي‌توانيد اين را پذيرفته و بگذريد. و يا کاري کنيد که بدون اينکه حتي از او بخواهيد، شما را بخواهد و هميشه دنبالتان باشد. فقط کافي است که دختري بااعتمادبه‌نفس به نظر برسيد و طوري وانمود کنيد که زندگي شخصي تان را داريد و آويزان او نيستيد.

اغلب مردهاي امروز، به دنبال همسري مي گردند که چيزي بيشتر از زنان ديگر دارد. يک مهارت خاص، دانش بالا يا شغلي که به آن افتخار کنند. مردهاي امروزي زناني را دوست دارند که در کنار تعهدات خانوادگي، امور روزمره کار و فعاليت هاي اجتماعي اش را هم جدي بگيرد

زن قدرتمند و منطقي ,يک همسر ايده آل, همسر خانه دار

7- خاص باشيد: يک مرد به دنبال زني خاص مي گردد که تا پايان عمر کنارش بماند و با او پير شود. زني که اهل شکايت نيست يا با نق نق کردن روزش را خراب نمي کند. مردها يک زن منطقي و با حساب و کتاب مي خواهند که آنها را در سراسر زندگي شان حمايت کند و در موقعيت هاي حساس هميشه بتوانند روي کمکش حساب کنند.

زن قدرتمند و منطقی ,یک همسر ایده آل, همسر خانه دار-www.tudartu.irاز طرف ديگر زن ايده آل آن ها شباهت زيادي با همان کليشه همسر در خانواده و اجتماع دارد. آن ها اغلب زني را ستايش مي کنند که مورد ستايش خانواده و اطرافيان شان قرار مي گيرد و حتي اگر خودشان هم اين واقعيت را ندانند در ناخودآگاه شان آن را پرورش داده و به تصميم گيري هاي شان راه مي دهند.

8- زيبا باشيد: زيبايي همه چيز نيست. لازم نيست براي زيبا بودن شبيه مدل ها باشيد اما همين قدر که به خودتان برسيد و هميشه در بهترين وضعيت خود باشيد، براي مردها مهم است. ظرافت و زيبايي در رفتار هم مي تواند تاثير مثبتي روي آن ها بگذارد.

9- جاه طلب باشيد: اغلب مردهاي امروز، به دنبال همسري مي گردند که چيزي بيشتر از زنان ديگر دارد. يک مهارت خاص، دانش بالا يا شغلي که به آن افتخار کنند. مردهاي امروزي زناني را دوست دارند که در کنار تعهدات خانوادگي، امور روزمره کار و فعاليت هاي اجتماعي اش را هم جدي بگيرد. اين موضوع به آن ها ثابت مي کند آن زن قادر است زندگي خود را پيش ببرد و بيش از زنان اطرافش توانمند است. زني که براي رسيدن به اهدافش تلاش مي کند و به سادگي عقب نشيني نمي کند براي مردان جذاب است.

10- با فاميل و دوستان همسرتان دوست باشيد:جدا شدن از زندگي مجردي در سال هاي بعد از ازدواج سخت ترين اتفاقي است که مي تواند براي يک مرد بيفتد. مردها از تنهايي بعد از ازدواج مي ترسند. آن ها دوست دارند روابط قبلي شان را اين بار در کنار همسرشان تجربه کنند. رابطه با خانواده و اعضاي فاميل شان و همين طور دوستاني که حضورشان براي آن ها اهميت دارد. هيچ مردي نمي تواند بدگويي عليه دوست يا خانواده اش را تحمل کند و تمام عمرش را تنها و تنها با همسرش بگذراند.

11- ستايش کنيد: مردها ترجيح مي دهند، وقتي خسته از کار بر مي گردند يک لبخند منتظرشان باشد و به خاطر اين که زني تا اين حد دوست شان دارد به همه فخر بفروشند.

12- بايد با منطق باشيد: گرچه خيلي از زن ها گمان مي کنند با فداکاري تمام و کمال مي توانند يک مرد را عاشق خود کنند اما واقعيت اين است که مردها ترجيح مي دهند، همسرشان عقايد و نظرات خودش را داشته باشد. مردها بيشتر به زنان با اعتماد به نفس توجه مي کنند و دوست دارند به جاي خميري که به آن شکل مي دهند، يک زن قدرتمند و منطقي را انتخاب کنند که دوشادوش شان براي ساختن يک زندگي خوب انرژي مي گذارد.

13- پيشرفت کنيد: يک زن هرچه قدر هم که باهوش و زيبا و تحصيل کرده باشد، اگر روند پيشرفتش را بعد از ازدواج متوقف کند، نمي تواند يک همسر ايده آل باشد. مردها دوست دارند زنشان به دنبال يادگرفتن چيزهاي جديد باشد و حتي بعد از مادر شدن هم آنقدر با زمانه پيش برود که بتواند مايه افتخار او و فرزندانش شود. براي مردهاي پرمشغله تنها داشتن يک همسر خانه دار و هنرمند کافي نيست بلکه آن ها به دنبال زني دنيا ديده مي گردند که موضوعات روز را مي شناسد و هيچ وقت دست از يادگرفتن و پيشرفت بر نمي دارد.

منبع: مردمان

مطالب مرتبط
ارسال نظر برای این مطلب

کد امنیتی رفرش
محصولات ویژه فروشگاه با تخفیف عالی
درباره ما
Profile Pic
سایت تودرتو فعالیت خود را در زمستان 1391 شروع کرده و به سرعت در حال ارتقاء می باشد.با عضویت و شرکت در بحث ها از وبگردی لذت ببرید و با اشتراک گذاری پست دلخواه خود در شبکه های اجتماعی مطالب را به دوستان خود نشان دهید...
اطلاعات کاربری
  • فراموشی رمز عبور؟