loading...
سایت سرگرمی تودرتو | کسب درآمد بالا | tudartu
محصولات پر فروش
محصولات ویژه
آخرین ارسال های انجمن
رضا بازدید : 1125 جمعه 04 اسفند 1391 نظرات (0)

 

آينده:

يـک زن تــا زمانيکه ازدواج نکرده نگران آينده است. يک مردتا زمانيـکـه ازدواج نـــکرده هــــرگز نگران آينده نخواهد بود.

موفقيت:

يــک مرد موفق کسي است که بيشتر از آنچه هـمــسرش خرج ميکند درآمد داشته باشد. يک زن موفق کسي است که بتواند چنين مردي را پيدا کند.

ازدواج:

يک زن به اميد اينکه شوهرش تغيير کند با او ازدواج ميکند ولي تغيير نميکند. يک مــرد به اين اميد با همسرش ازدواج ميکند که تغيير نکند، ولي تغيير ميکند.

روابط:

اول از همه، يک مرد يک رابطه را يک رابطه بحساب نمي آورد. وقتي رابطه اي تمام ميشود، زن شروع به گريه نموده و سفره دلش را براي دوستان دخترش ميگشايد و نيز شعري با عنوان "همه مردها نادانند" مي سرايد. سپس به ادامه زندگيش ميپردازد. مرد هنگام جدايي اندکي مشکلاتش بيشتر است. 6 ماه پس از جدايي ساعت 3 نيمه شب يک پنجشنبه، تلفن ميزند و ميگويد: "فقط ميخواستم بدوني که زندگيمو از بين بردي، هيچوت نمي بخشمت، ازت متنفرم، تو يه ديوانه اي، ولي ميخوام بدوني باز هم يه فرصتي برامون باقي مونده." نام اين کار تماس تلفني "ازت متنفرم/عاشقتم" است که 99 درصد مردان حداقل يک بار آنرا انجام ميدهند. برخي کلاسهاي مشاوره اي مخصوص مردان براي رها شدن از اين نياز تشکيل ميشود که معمولا تاثيري در بر ندارند.

 تفاوتهای بین مردان و زنان (طنز)-www.tudartu.irبلوغ:

زنان بسيار سريعتر از مردان بالغ ميشوند. اغلب دختران 17 ساله ميتوانند مانند يک انسان بالغ رفتار کنند. اغلب پسران 17 ساله هنوز در عالم کودکانه بسر برده و رفتارهاي ناپخته دارند. به همين دليل است که اکثر دوستي هاي دوران دبيرستان به ندرت سرانجام پيدا ميکنند.

فيلم کمدي:

فرض کنيد چند زن و مرد در اتاقي نشته اند و ناگهان سريال نقطه چين شروع مي شود. مردها فورا هيجان زده شده و شروع به خنده و همهمه ميکنند، و حتي ممکن است اداي بامشاد را نيز درآورند. زنان چشمانشان را برگردانده و با گله و شکايت منتظر تمام شدنش ميشوند.

دست خط:

مردها زياد به دکوراسيون دست خطشان اهميت نميدهند. آنها از روش "خرچنگ غورباقه" استفاده ميکنند. زنان از قلم هاي خوشبو و رنگارنگ استفاده کرده و به "ي" ها و "ن" ها قوس زيبايي ميدهند. خواندن متني که توسط يک زن نوشته شده، رنجي شاهانه است. حتي وقتي مي خواهد ترکتان کند، در انتهاي يادداشت يک شکلک در انتها آن ميکشد.

حمام:

يک مرد حداکثر 6 قلم جنس در حمام خود داد - مسواک، خمير دندان، خمير اصلاح، خود تراش، يک قالب صابون و يک حوله. در حمام متعلق به يک زن معمولي بطور متوسط 437 قلم جنس وجود دارد. يک مرد قادر نخواهد بود اغلب اين اقلام را شناسايي کند.

خواروبار:

يک زن ليستي از جنسهاي مورد نيازش را تهيه نموده و براي خريدن آنها به فروشگاه ميرود. يک مرد آنقدر صبر ميکند تا محتويات يخچال ته بکشد و سيب زميني ها جوانه بزنند. آنگاه بسراغ خريد ميرود. او هر چيزي را که خوب بنظر برسه مي خرد.

بيرون رفتن:

وقتي مردي ميگويد که براي بيرون رفتن حاظر است، يعني براي بيرون رفتن حاظر است. وقتي زني ميگويد که براي بيرون رفتن حاظر است، يعني 4 ساعت بعد وقتي آرايشش تمام شد، آماده خواهد بود.

گربه:

زنان عاشق گربه هستند. مردان ميگويند گربه ها را دوست دارند، اما در نبود زنان با لگد آنها را به بيرون پرتاب ميکنند.

آينه:

مردها خودبين و مغرور هستند، آنها خودشان را در آينه چک ميکنند. زنان بامزه اند، آنها تصوير خود را در هر سطح صيقلي بازديد ميکنند -- آينه، قاشق، پنجره هاي فروشگاه، برشته کننده ها، سر طاس آقاي زلفيان...

تلفن:

مردان تلفن را به عنوان يک وسيله ارتباطي براي ارسال پيامهاي کوتاه و ضروري به ديگران در نظر ميگيرند. يک زن و دوستش مي توانند به مدت دو هفته با هم باشند و بعد از جدا شدن و رسيدن به خانه، تلفن را برداشته و به مدت سه ساعت ديگر با هم شروع به صحبت کنند.

آدرس يابي:

وقتي يک زن در حال رانندگي احساس ميکند که راه را گم کرده، کنار يک فروشگاه توقف کرده و از کسي که وارد است آدرس صحيح را ميپرسد. مردان اين را به نشانه ضعف ميدانند. آنها هرگز براي پرسيدن آدرس نمي ايستند و به مدت دو ساعت به دور خودشان ميچرخند و چيزهايي شبيه اين ميگويند: "فکر کنم يه راه بهتر پيدا کردم،" و "ميدونم که بايد همين نزديکي باشه، اون مغازه طلا فروشي رو ميشناسم."

پذيرش اشتباه:

زنان بعضي اوقات قبول ميکنند که اشتباه کردند. آخرين مردي که اشتباهش را پذيرفته 25 قرن پيش از دنيا رفته است.

فرزند:

يک زن همه چيز را در مورد فرزندش مي داند: قرارهاي دکتر، مسابقات فوتبال، دوستان نزديک و صميمي، قرارهاي رمانتيک، غذاهاي مورد علاقه، اسرار، آرزوها و روياها. يک مرد بطور سربسته و مبهم فقط ميداند برخي افراد کم سن و سال هم در خانه زندگي ميکنند.

لباس شيک پوشيدن:

يک زن براي رفتن به خريد، آب دادن به گلهاي باغچه، بيرون گذاشتن سطل زباله و گرفتن بسته پستي لباس شيک مي پوشد. يک مرد فقط هنگام رفتن به عروسي و يا مراسم ترحيم لباس رسمي برتن ميکند.

شستن لباسها:

زنان هر چند روز يک بار لباسهايشان را ميشويند. مردها تک تک لباس هاي موجود در کمد، حتي روپوش و اونيفرم جراحي هشت سال پيش خود را مي پوشند و هنگاميکه لباس تميزي باقي نماند، يک لباس کثيف بر تن نموده و کوه ايجاد شده از لباسهاي چرک خود را با آژانس به خشک شويي منتقل ميکنند.

عروسي:

هنگام ياد کردن از عروسي ها، زنان در مورد "مراسم جشن" صحبت ميکنند، مردان درباره "ميهماني هاي دوران مجردي."

اسباب بازي:

دختران کوچک عاشق عروسک بازي هستند و وقتي به سن 11 يا 12 سالگي ميرسند علاقه شان را از دست ميدهند. مردان هيچگاه از فکر اسباب بازي رها نميشوند. با بالا رفتن سن آنها اسباب بازي هايشان نيز گران قيمت تر و پيچيده تر ميشوند. نمونه هاي از اسباب بازيهاي مردان: تلويزيون هاي مينياتوري و کوچک، تلفنهاي اتومبيل، مخلوط کن و آب ميوه گيري، اکولايزرهاي گرافيکي، آدم آهني هاي کنترلي، گيمهاي ويدئويي، هر چيزي که روشن و خاموش شده، سر و صدا کند و حداقل براي کار کردن به شش باتري نياز داشته باشد.

گل و گياه:

يک زن از شوهرش ميخواهد وقتي مسافرت است به گل ها آب دهد. مرد به گلها آب ميدهد. زن پنج روز بعد به خانه اي پر از گلها و گياهان پژمرده برميگردد. کسي نميداند چرا اين اتفاق افتاده است.

سبيل:

بعضي از مردان مانند هرکول پوآرو با سيبيل خوش تيپ ميشوند. هيچ زني وجود ندارد که با سبيل زيبا بنظر برسد.

اسامي مستعار:

اگر سارا، نازنين، عسل و رويا با هم بيرون بروند، همديگر را سارا، نازنين، عسل و رويا صدا خواهند زند. اگر بابک، سامان، آرش و مهرداد با هم بيرون بروند، همديگر را گودزيلا، بادام زميني، تانکر و لاک پشت صدا خواهند زد.

پرداخت صورتحساب ميز:

وقتي صورتحساب را مي آورند، با اينکه کلا 15هزار تومان شده، بابک، سامان، آرش و مهرداد هر کدام 10 هزار تومان روي ميز ميگذارند. وقتي دختران صورتحساب را دريافت ميکنند، ماشين حسابهاي جيبي خود را بيرون مي آورند.

پول:

يک مرد 2000 هزار تومان براي يک جنس 1000 توماني مورد نيازش مي پردازد. يک زن 1000 تومان براي يک جنس 2000 توماني که نيازي به آن ندارد مي پردازد.

بگو مگوها:

حرف آخر را در جر و بحث ها زنان ميزنند. هر چيزي که يک مرد بعد از آن بگويد، شروع يک بگو مگوي ديگر خواهد بود.

برگرفته از بيتوته

مطالب مرتبط
ارسال نظر برای این مطلب

نام
ایمیل (منتشر نمی‌شود)
وبسایت
:) :( ;) :D ;)) :X :? :P :* =(( :O @};- :B :S
کد امنیتی
رفرش
کد امنیتی
نظر خصوصی
مشخصات شما ذخیره شود ؟ [حذف مشخصات] [شکلک ها]
محصولات ویژه فروشگاه با تخفیف عالی
درباره ما
Profile Pic
سایت تودرتو فعالیت خود را در زمستان 1391 شروع کرده و به سرعت در حال ارتقاء می باشد.با عضویت و شرکت در بحث ها از وبگردی لذت ببرید و با اشتراک گذاری پست دلخواه خود در شبکه های اجتماعی مطالب را به دوستان خود نشان دهید...
اطلاعات کاربری
  • فراموشی رمز عبور؟